TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk a Malen Kft. az országban egyedülálló háztartási vegyiáru, papíráru és kozmetikai termékkínálata mellett magas szintű kiszolgálást, kedvező árakat és rugalmasságot nyújt vásárlói számára.Választékukban megtalálhatja nyolc külföldi gyártó import termékét és közel negyven hazai gyártó és forgalmazó, valamint a multinacionális cégek termékeit,amit kizárólag a Malen Kft. forgalmaz.

Fiatalos, lendületes kecskeméti csapatukba keresünk most új munkatársukat

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Feladataid közé fognak tartozni:
  • különböző változatos irodai tevékenységek
  • irodaszerek beszerzése
  • a cégbe érkező vendégek fogadása
  • a társosztályok munkájának segítése
  • a webáruházuk kezelése
  • statisztikák készítése
  • kimutatások vezetése
Amit Megbízónk elvár:
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • alkalmanként külföldi partnerek telefonos megkeresését kell továbbítanod a kollégáknak, így szükséges, hogy beszélj angolul
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • gyors tanulási képesség
Előnynek számít:
  • ha a szláv nyelvcsalád valamely nyelvén helyt állsz
Amit Megbízónk kínál:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét

Amennyiben jól kommunikálsz, pozitív, rendszerető, terhelhető és eredmény orientált vagy köztük van a helyed!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére vörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása. A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája. Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva