VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország meghatározó élelmiszeripari disztribútor cége bővíti budapesti irodáját.
Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve.

Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Megrendelések fogadása, adminisztrációs és dokumentációs feladatok elvégzése
  • Számlázás
  • Kapcsolattartás a vevőkkel (telefon, e-mail, személyes)
  • Raktárral való készletegyeztetés
  • Információkezelés, adatbázisok aktualizálása
  • Belső egyeztetés a cég kapcsolódó egységeivel
  • Reklamációkezelés
Követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés, határozottság
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem, szakmai fejlődés iránti igény Magas fokú stressz tűrő képesség, terhelhetőség
Előnyök:
  • Angol nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit biztosítunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület (Tömegközlekedéssel elérhető, több BKV járattal is)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk a méréstechnika piacvezető vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére. Csapatukat új munkatárssal bővítenék az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 9 nap múlva