EXPORT ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Malen Kft. az országban egyedülálló háztartási vegyiáru, papíráru és kozmetikai termékkínálata mellett magas szintű kiszolgálást, kedvező árakat és rugalmasságot nyújt vásárlói számára.Választékukban megtalálhatod nyolc külföldi gyártó import termékét és közel negyven hazai gyártó és forgalmazó, valamint a multinacionális cégek termékeit, amit kizárólag a Malen Kft. forgalmaz.

Fiatalos, lendületes kecskeméti csapatukba várják most új munkatársukat

pozícióba.

A munkába állás első lépcsőfoka, hogy egy alapos, mindent átölelő betanuláson
vegyél részt Kecskeméten és Szegeden.

Amit Megbízónk elvár:
  • minimum középfokú végzettség
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • kiemelt elvárás, hogy telefonon is fel tudd kelteni az érdeklődést (idegen nyelven is) a termékeik iránt
  • értékesítési vagy beszerzői tapasztalat FMCG területen
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság (belföld-külföld)
  • MS Office és számítógépes ismeretek
  • termékismeret
  • gyors tanulási képesség és határozottság
  • kitűnő szervezési készség
Betanulásodat követően feladataid közé fog tartozni:
  • országon túli új nagykereskedelmi partnerek felkutatása
  • üzleti tárgyalások lebonyolítása és szerződéskötések
  • kiemelt fontosságú tevékenységed lesz, hogy növeld az értékesítést és bővítsd a listázásokat a meglévő partnereknél
  • egyéb értékesítéssel kapcsolatos feladatok (promóciók koordinálása, napi jelentés és statisztikák készítése a vezetőség felé)
Előnynek számít:
  • ha a szláv nyelvcsalád valamely nyelvét beszéled
  • ha ismered a külföldi piacot és a piaci szereplőket
  • ha szereztél export értékesítői tapasztalatot
Amit Megbízónk kínál:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • munkád során lehetőséged lesz kiállításokon részt venni
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Csongrád megye

Megbízónk, szegedi újonnan felépített gyártóüzemeiben háztartási vegyi áruk, kozmetikai termékek gyártásával foglalkozik. Számukra keresünk most új munkavállalót az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva