KÜLKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk, a szegedi Florin Zrt. újonnan felépített gyártóüzemeiben háztartási vegyi áruk, kozmetikai termékek gyártásával foglalkozik.

Számukra keresünk most új munkavállalót

pozícióba.

Szeretnél egy stabil, hosszú távú munkahelyen dolgozni?
Célod, hogy fejlődj szakmailag és személyesen?
Szeretsz kozmetikumokkal és emberekkel foglalkozni?
Náluk minderre lehetőséged van!

Feladataid közé fog tartozni:
  • a vállalat export és bérmunka tevékenységének teljes körű megszervezése, lebonyolítása
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • meglévő és új külföldi partnerek látogatása
  • ajánlatok, rendelések, külkereskedelmi szerződések elkészítése
Kihívásokban is részed lesz: megmutathatod, hogy tudod növelni az értékesítési számokat, tudsz új partnereket felkutatni és ki tudsz építeni viszonteladói hálózatot.
A későbbiekben lehetőséged lesz arra is, hogy képviseld a céget világszerte kozmetikai kiállításokon.

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • külkereskedelemben szerzett tapasztalatok
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány, illetve vezetési rutin és utazási hajlandóság
  • haladó szintű MS Office ismeretek
  • a munkakör kreativitást, elhivatottságot és önálló munkavégzést igényel
A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
  • ha rendelkezel felsőfokú kereskedelmi végzettséggel
  • dolgoztál már külföldön
  • ismered a kozmetikai piacot
  • bármilyen más nyelven tudsz kommunikálni
Amit Megbízónk kínál:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Ha úgy gondolod, hogy Téged keresünk, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Megbízónk az országban egyedülálló háztartási vegyiáru, papíráru és kozmetikai termékkínálata mellett magas szintű kiszolgálást, kedvező árakat és rugalmasságot nyújt vásárlói számára.Választékukban megtalálhatja nyolc külföldi gyártó import termékét és közel negyven hazai gyártó és forgalmazó, valamint a multinacionális cégek termékeit,amit kizárólag Megbízónk forgalmaz. Fiatalos, lendületes kecskeméti csapatukba várják most új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva