MŰSZAKVEZETŐ -BIATORBÁGY PREMIER OUTLET

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban

Megbízónk a Starbucks küldetése: "felpezsdítjük és gazdagítjuk a lelket:
egy ember, egy csésze, egy közösség, egy időben."

Munkatársaik, akiket ők Partnereknek hívnak, keltik életre a Starbucks küldetését.
Csatlakozz most Te is hozzájuk mint:

MŰSZAKVEZETŐ - Biatorbágy Premier Outlet
(Key Partner)

Milyen feladatok várnak rád Key Partner-ként?
  • Náluk a Műszakvezető olyan, mint egy különleges Barista, aki a csapattal együtt megteremti a Starbucks Élményt Vendégeik számára mindamellett, hogy fejleszti vezetői készségeit és felkészül a jövőbeni Manager pozícióra.
  • Partnereikkel együtt felelős az üzlet napi működésért, a Starbucks sztenderdek betartásáért, valamint a kávézói célok megvalósításáért kiváló műszakvezetéssel.
Megbízónk az alábbiakat várja el:
  • Tapasztalatot csapatvezetésben vagy műszakvezetésben (iskolai vagy projektvezetői tapasztalat is megfelel)
  • Alapszintű angol nyelvtudást
  • Hosszútávú elkötelezettséget a csapat és a Vendégek iránt
  • Lelkesedést a tanulás és folyamatos fejlődés iránt
  • Analitikus képességet
  • Nyitottságot a változó műszakokban való részvétel iránt (kora reggeli vagy esti órákban) hétköznap és hétvégén egyaránt
  • Nyitottságot és érdeklődést a leltárazásban, termékrendelésben (tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel)
  • Mosolyt, ami pozitív energiát sugároz mások felé
Mi az, amit Starbucks nyújt neked?
  • Professzionális tréningeket és fejlődési lehetőséget cégükön belül (menedzsereik 80%-a belső fejlesztési programukon keresztül fejlődött)
  • Rugalmas munkaidő beosztást (diákok jelentkezését is várják)
  • Havi két csomagot a kedvenc szemes vagy kapszulás kávédból
  • Partner kedvezményeket az Amrest márkáinál (Starbucks, KFC, Pizza Hut)
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget
  • Bónuszt új partner ajánlásáért
  • Egy nagyszerű, energikus csapat tagja leszel
  • Helyet, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet
  • Stabil, multinacionális környezetet
  • Hosszútávú karrierlehetőséget (diákok számára is)
  • Szabadságot az öltözködésben, ahol kifejezheted egyéni stílusodat
  • És akik értékelik a szórakozást - Rengeteg Partnereiknek szóló eseményt
Náluk megtanulhatod:
  • Hogyan kell egy Starbucks Partnerekből álló csapatot vezetni
  • Hogyan kell egy Starbucks üzlet költségeit kezelni
  • Hogyan kell az értékesítést hatékonyan növelni
  • És még sok mást! Mindezt egy egyedi környezetben!

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy, Premier Outlet

Volt már lehetőséged helyettesíteni a felettesedet? Vezettél már csapatot?
Ha igen, akkor ezt a pozíciót neked találták ki!

Ha szeretnél részese lenni egyedi munkahelyi környezetüknek,
miközben mosolyoddal másokat is inspirálhatsz, akkor JELENTKEZZ!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres az alábbi pozícióba: