SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi szinten piacvezető, innovatív holland gyártó cég.
Budapesti székhelyű képviseletük bővítése miatt új munkatársakat keresünk számukra

munkakörbe.

Főbb feladatok:

Gyengeáramú és áruvédelmi rendszerek telepítése, javítása és karbantartási feladatainak ellátása az ügyfeleknél a legmagasabb minőségű szolgáltatás biztosításával:
  • Telepítésben és beüzemelésben való részvétel
  • Felhasználók betanítása, támogatása
  • A már üzemelő berendezések karbantartása, eseti javítása
  • Az elvégzett munka adminisztrálása
  • Együttműködés a cég munkatársaival
  • A szerviztevékenységgel, a termékekkel és a partnerekkel kapcsolatos tapasztalatok visszacsatolása
  • Szakmai továbbképzéseken, oktatáson való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Szervizelés területén szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • Gyengeáramú, biztonságtechnikai környezetben szerzett szerviztapasztalat
  • Informatikai hálózatba kapcsolt eszközök, berendezések szerelésében, javításában szerzett gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás a műszaki dokumentumok és oktatás megértéséhez
  • Alapvető számítástechnikai és hálózati ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság, mobilitás
  • Ügyfélközpontú, udvarias, szolgáltatói mentalitás
  • Döntésképesség, megbízhatóság, jó problémamegoldó készség
Előny:
  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnöki) végzettség
  • Legalább 5 éves szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható márka, elismert termékek és vállalati háttér
  • Tervezett, előre ütemezett munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Laptop, mobiltelefon
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Szakmai felkészítés, rendszeres képzések
  • Együttműködő, kiváló szakmai hátterű csapat
  • Fiatalos, nyitott, közvetlen légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapesti központi iroda, főleg (de nem kizárólag) Pest megyei munkavégzés.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szakmunka | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi. Dorogi üzemükbe karbantartó csapatuk új tagját keresik az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Halásztelki autóipari beszállító ügyfelünk részére keressük automatizált, robotizált gyártósoruk fejlesztésére és karbantartási feladatok ellátására ELEKTROMOS KARBANTARTÓ kollégáikat. (12 órás munkarend)

A hirdetés lejár 30 nap múlva