KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ (GÖNGYÖLEG /KÉSZLETEZÉSI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszer-logisztikával foglalkozó, német logisztikai vállalat, akik új munkatársat keresnek.

Feladatok:
  • Az adminisztratív csapat (5 fő) irányítása,
  • A ki- és beszállított göngyölegek átvételének bizonylatolása, riportolása,
  • A göngyölegek fizikai meglétének kontrollja, rendszeres ellenőrzése,
  • Göngyöleg-elszámolások naprakészségének ellenőrzése dokumentáció és könyvelés alapján,
  • Havi leltárok végrehajtása, zárások készítése, illetve azok készítésének ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, ügyfelekkel - a göngyöleg egyeztetések ellenőrzése, nyomon követése.
Elvárások:
  • Min. középfokú gazdasági végzettség,
  • Min. 3-5 éves tapasztalat pénzügyi területen, elsősorban könyvelésben (preferáltan készletek könyvelésében),
  • Kiváló koordinációs képesség,
  • Vezetői attitűd,
  • Angol nyelv erős közép szintű ismerete (írásban és szóban is),
  • Erős MS Office ismeret (erős Excel elengedhetetlen).
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Logisztikai vállalatnál szerzett könyvelési tapasztalat,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Szaktudáshoz illeszkedő bérezés,
  • Home office lehetőség (megbeszélés alapján),
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál,
  • Jó hangulatú, modern munkahely.
Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, 8.00 órától - 16.30 óráig

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 70 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Nógrád megye

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, akik innovatív tűzvédelmi termékeket és épületmegoldásokat kínálnak partnereik számára. Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkeznek tűzvédelmi területen, és az egész folyamatot nyomon követik a saját gyártáson, összeszerelésen és végső összeszerelésen keresztül. Csapatuk bővítése miatt új munkatársat keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva