KÉSZLETKÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ (GÖNGYÖLEG TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszer-logisztikával foglalkozó, német logisztikai vállalat, akik új munkatársat keresnek.

Feladatok:
  • Az adminisztratív csapat (5 fő) irányítása,
  • A ki- és beszállított göngyölegek átvételének bizonylatolása, riportolása,
  • A göngyölegek fizikai meglétének kontrollja, rendszeres ellenőrzése,
  • Göngyöleg-elszámolások naprakészségének ellenőrzése dokumentáció és könyvelés alapján,
  • Havi leltárok végrehajtása, zárások készítése, illetve azok készítésének ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, ügyfelekkel - a göngyöleg egyeztetések ellenőrzése, nyomon követése.
Elvárások:
  • Min. középfokú gazdasági végzettség,
  • Min. 3-5 éves tapasztalat pénzügyi területen, elsősorban könyvelésben (preferáltan készletek könyvelésében),
  • Min. 2-3 éves tapasztalat adminisztratív vagy pénzügyi területen kisebb csapat vezetésében,
  • Angol nyelv erős közép szintű ismerete (írásban és szóban is),
  • Erős MS Office ismeret (erős Excel elengedhetetlen).
Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Logisztikai vállalatnál szerzett könyvelési tapasztalat,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Szaktudáshoz illeszkedő bérezés,
  • Home office lehetőség (megbeszélés alapján),
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál,
  • Jó hangulatú, modern munkahely.
Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, 8.00 órától - 16.30 óráig

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva