LOGISZTIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónknak a SQUARE PLASTIC Kft.-nek Tatán az ipari parkban újonnan induló, dinamikusan fejlődő üzemükbe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKUS
Főbb feladatok, munkák:
  • Felfutó projektek és a szériagyártás logisztikai folyamatainak koordinálása
  • Alapanyag és biztonsági készletek monitorozása, statisztikák és kiértékelések készítése
  • Készletek optimalizálása a mindenkori gyári igényeknek megfelelően
  • Beszállítókkal és a fuvarozóval való kapcsolattartás, szállítási időpontok egyeztetése, kiszállítási terv készítése
  • Késztermékek kiszállításának egyeztetése az ügyféllel
  • Fuvarszervezés és az ehhez kapcsolódó EKAER feladatok ellátása
  • Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése, ill. egyéb rendszertechnikai beállítások elvégzése a BC-ben (Microsoft Business Center)
  • Beszállítói/vevői logisztikai reklamációk feldolgozása
  • Kapcsolattartás és feladatmegoldás a társterületekkel (gyártás, minőségbiztosítás)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (logisztika vagy műszaki irány)
  • Gyártó területen szerzett, logisztikai folyamatokkal, diszponálással kapcsolatos releváns tapasztalat
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • BC (Microsoft Business Center) vagy más vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Precíz és a minőségtudatos gondolkodás számunkra alapelvárás
  • Határozott fellépés, gyors felfogóképesség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • A francia vagy német nyelvtudás második nyelvként előnyt jelent, de nem feltétel
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és Cafeteria
  • Stabil munkalehetőséget kínálunk egy fiatalos motivált csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern gyártástechnológia, szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Tiszta munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • 2890 Tata (helyi tömegközlekedéssel elérhető)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Szeretne szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének? Szívesen dolgozna izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót! Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva