RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Baromfiudvar 2002 Kft. kelet-magyarországi élelmiszer nagykereskedelem, több mint 6.000 elégedett vevővel és közel 10.000 termékkel.

Most bővülés miatt keres új munkatársat debreceni telephelyére

RAKTÁROS

pozícióba.

Feladatok:
  • A beérkező áru ellenőrzése és átvétele,
  • Betárolás, készletre vétel,
  • Áru összekészítése,
  • A bizonylat alapján az összekészített áru ellenőrzése a kiadás előtt,
  • Visszáru ellenőrzése és elszámolása, eltérés esetén egyeztetés a műszakvezetővel,
  • Rend fenntartása, felkészülés az esti áruk fogadására, a műszakok átadása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú / szakmunkás végzettség,
  • Nagy munkabírás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Nyitottság a kihívásokra,
  • Büntetlen előélet.
Előnyök:
  • Raktári tapasztalat.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafatéira,
  • Bónusz,
  • Utazási költség 100%-os támogatása,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér,
  • Rendszeres tanulási, képzési lehetőségek (targoncás jogosítvány támogatása),
  • Kihívás és fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye: Debrecen.

Munkaidő: két műszakos munkarend 2 hét nappal (9:00-19:00), 2 hét éjszaka (19:00-5:00) 1 óra szünettel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne hosszú távon elhelyezkedni a világ egyik legnagyobb ipari beszállító cégénél? Olvasson tovább, ez a pozíció Önnek szól! Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 20 nap múlva