HR VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, nemzetközi szinten működő cég, akik kisállateledelek gyártására és forgalmazására szakosodtak.

Fiatalos csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

HR VEZETŐ
A leendő vezető feladatai lesznek:
  • HR osztály irányítása (2 fő)
  • Vezetés segítése HR stratégia kialakításában
  • Szellemi állomány teljes körű adminisztrációja
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás
  • Munkaerő toborzás és kiválasztás
  • Riportok, prezentációk, kimutatások készítése
  • HR rendszerben különböző modulok felügyelete, koordinációja, első számú adminisztrátoraként, munkavállalói/vezetői kérdések megválaszolása
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Társterületekkel való kapcsolattartás
  • GDPR cégen belüli koordinálása
  • Hatósági és felügyeleti kapcsolattartás, auditok támogatása
  • Belső szabályzatok elkészítése, jelenlegi szabályzatok frissítése
  • Képzési rendszer megtervezése, képzések szervezése, lebonyolítása, hatékonyságmérése
  • Szervezetfejlesztési projektek koordinálása
  • Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben
  • Egyéb HR projektek
Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év munkaügyi adminisztráció területen szerzett tapasztalat (főleg fizikai állomány terén)
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Erős munkajogi, bérszámfejtési ismeretek (tapasztalat munkaidő-kerettel)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Valamely HR/bérszámfejtő Szoftver tapasztalat (HR Master előny)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (szóban- írásban)
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapfizetés mellett összetett juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, egészségmegőrző bónusz)
  • Bejárástámogatás (15 Ft/Km)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Home Office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt (Autóval megközelíthető a telephely) - Budapest központjától 40 km-es távolságra

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!