BETONACÉL SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

VASÚTVILL KFT, közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata.
Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja.

Azonnali belépéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladat:
  • Vasúti alállomás munkáin, betonacél szerelése
Munkakör betöltésének feltételei:
  • Szakirányú végzettség (betonacél szerelő, kőműves, stb.)
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Orvosi alkalmasság
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Éves jutalom, mozgóbér
  • Szállás és utazás biztosítása
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
  • Télen-nyáron biztosított munka
Munkavégzés helye:
  • Rugalmas munkavégzési hely, Magyarország vasútvonalai mentén, munkák függvényében

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ munkakörbe 3 műszakos munkarendbe. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházunkba keresünk új munkatársakat, akár azonnali kezdéssel, a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva