KŐMŰVES

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

VASÚTVILL KFT, közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata.
Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja.

Azonnali belépéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

KŐMŰVES
Feladatok:
  • Vasúti alállomás kivitelezési munkáin kőműves feladatok
  • Oszlopállításhoz szükséges anyagok ki-, illetve berakása
  • Előkészületi munkáknál, kitűzési munkáknál figuránsi munkák végzése
  • Földmunkák végzése
  • Oszlop anyagolási munka
  • Oszlopállítási munkánál beton fogadása, eldolgozása, kész kehely alapokba történő oszlopállítás
  • 100 m3 –ként beton próbakocka vétele
  • Betonalap testek utókezelési munkái
Munkakör betöltésének feltételei:
  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat 1-2 év
  • Orvosi alkalmasság
  • Megbízható, önálló munkavégzés
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Éves jutalom, mozgóbér
  • Szállás és utazás biztosítása
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
  • Télen-nyáron biztosított munka
Munkavégzés helye:
  • Rugalmas munkavégzési hely, Magyarország vasútvonalai mentén

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Azonnali belépéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 5 nap múlva