RENDSZERTESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége.
Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Cég által fejlesztett hardver/ szoftver rendszerek, eszközök dokumentált tesztelése
  • Felhasználói dokumentációk, leírások elkészítése
  • Belső oktatások lebonyolítása
  • Partnerek számára felhasználói oktatás lebonyolítása
  • Ügyeleti hibaelhárítás elvégzése
  • Szükséges távoli hibaelhárítás  ellátása
Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Középszintű végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kritikus szemléletmód
  • Pontos, precíz, igényes hozzáállás
  • IT vagy elektronikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Előnyt jelent, ha vannak:

  • linux rendszer ismereteid

Mit kínál a cég?

  • Tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • Készenléti díj
  • Túlóra elszámolás
  • Utazási hozzájárulás
  • Céges autó próbaidő után
  • Laptop, Mobiltelefon
  • Biztos vállalati háttér
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Szeretnél egy versenyképes céghez csatlakozni? Sikereiben osztozni? Nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznod? Ha szívesen megtanulnád az adatok számítógépes feldolgozásával kapcsolatos tevékenységet, jelentkezz Partnerünk csapatához! Legyél Te az új munkatársuk!

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Agráripar, Mezőgazdaság | Békés megye

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég mezőgazdasági üzletága új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva