TERMÉKTÁMOGATÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Erős kommunikációs képességekkel rendelkezel és szívesen dolgoznál műszaki területen?

Olvass tovább, az alábbi pozíció Neked szól!

Partnerünk beléptetőrendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat.

Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégáikat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Hibajelentések fogadása - Telefonos segítségnyújtás a cég által fejlesztett szoftverekkel kapcsolatosan
  • Beérkezett hibákból adódó problémák továbbítása/eszkalálása a megfelelő kolléga felé
  • Problémák és folyamatok monitorozása és adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a kollégákkal

Követelmények:

  • Erős kommunikációs képesség
  • Határozott fellépés
  • Műszaki érdeklődés/affinitás

Mit kínál a cég?

  • Tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • Utazási hozzájárulás
  • Laptop Mobiltelefon
  • A teljesítmény elismerése
  • Biztos vállalati háttér
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!