TERMÉKTÁMOGATÁSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége.
Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Hibajelentések fogadása
  • Reklamáció kezelése
  • Beérkezett hibákból adódó problémák továbbítása/eszkalálása a megfelelő kolléga felé
  • Beérkezett hibákból adódó problémák és folyamatok monitorozása és adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a kollégákkal
  • Telefonos segítségnyújtás a cég által fejlesztett szoftverekkel kapcsolatosan
  • Szervizajánlatok készítése
Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Középszintű végzettséggel
  • erős felhasználói szintű excel, word ismeretekkel
  • Erős kommunikációs képességekkel
  • Határozott fellépéssel
  • Műszaki érdeklődéssel

Előnyt jelent, ha:

  • angol nyelvtudás birtokában vagy

Mit kínál a cég?

  • Tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • Utazási hozzájárulás
  • Laptop Mobiltelefon
  • A teljesítmény elismerése
  • Biztos vállalati háttér
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk a méréstechnika piacvezető vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére. Csapatukat új munkatárssal bővítenék az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Magyarország meghatározó élelmiszeripari disztribútor cége bővíti budapesti irodáját. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva