KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

A cég nemzetközi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

KÖNYVELŐ
A főbb feladatok a következők leszenek:

  • Gazdasági események könyvelése
  • Részvétel az anyavállalat részére készülő havi, negyedéves, éves zárások elkészítésében
  • Statisztikák, különböző jelentések elkészítése
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés
  • Külső szolgáltatókkal és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Analitikus egyeztetések
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Megbízónk elvárásai:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés és kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, igény a fejlődésre és önfejlesztésre
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Előnyt jelent:

  • Szolgáltató cégnél számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas fokú Excel ismeret
  • Új ügyviteli rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Home office lehetőség
  • Hetente gyümölcsnap az irodában
  • Megbízhatóság és támogató csapat
Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszer-logisztikával foglalkozó, német logisztikai vállalat, akik új munkatársat keresnek.

A hirdetés lejár 19 nap múlva