ADATFELDOLGOZÓ, MINŐSÉGELLENŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy versenyképes céghez csatlakozni? Sikereiben osztozni?
Nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznod?

Ha szívesen megtanulnád az adatok számítógépes feldolgozásával kapcsolatos tevékenységet, jelentkezz Partnerünk csapatához!

Legyél Te az új

ADATFELDOLGOZÓ,MINŐSÉGELLENŐR

munkatársuk!
Ideális munkatársuk vagy, ha..
  • középfokú végzettséged van
  • adatfeldolgozási tapasztalatot szereztél
  • felhasználói szintű számítógépes ismereted van
  • megbízható, precíz a munkavégzésed
Napi feladatok,amiben számítanak Rád:
  • ellenőrzöd és feldolgozod a beérkezett adatokat
  • észreveszed az eltérést, szükség esetén javítod a hibát
  • az elkészült termékkel kapcsolatos kézi műveleteket végrehajtod
  • törekszel a hatékony és pontos munkavégzésre
  • biztosítod a közvetlen munkakörnyezeted rendezett állapotát

Partnerünk számára fontos munkatársaik:

  • Egészsége, ezért magas fokú egészségügyi intézkedéseket tartanak, rendszeres egészségügyi szűréseket szerveznek, Fitness terem használatot biztosítanak, strand belépőt kínálnak.
  • Elégedettsége, korrekt hozzáállással, Kollektív Szerződésük kedvező feltételei várnak.
  • Összetartozása, lehetőséged van telefon előfizetői kedvezményt igényelni, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást nyújtanak, ingyen kávé és kedvezményes étkezési lehetőséged van.
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, hogy a "JELENTKEZÉS" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Agráripar, Mezőgazdaság | Békés megye

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég mezőgazdasági üzletága új munkatársat keres az alábbi munkakörbe: