BELFÖLDI GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk kizárólag a Spar áruházaknak élelmiszer szállítmányozásával foglalkozó vállalkozás, csapatuk bővítéséhez keresnek

pozícióba új kollégát üllői vagy bicskei indulási helyszínnel.
Feladatok:
  • SPAR élelmiszerek kiszállítása budapesti vagy dunántúli bolthálózatokba
  • Áru fel- és lepakolása a teherautóról
  • Szállítmány átadása szállítólevél alapján
Elvárások:
  • Min. 1-2 év fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • C vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya, digitális sofőrkártya
  • Vonóháromszöges utánfutóval szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Akár nettó 600 ezer Ft fizetés/hó a vállalt fuvarok függvényében
  • Bejelentett munkaviszony
  • Napi hazajárás
Munkavégzés helye:
  • Üllői vagy bicskei (SPAR Logisztikai Központ) indulással
  • Kiszállítás során budapesti és dunántúli munkavégzés

Várjuk jelentkezését a rendszerünkön keresztül a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében. Csapatukba keressük bővítés miatt az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

A világ vezető globális logisztikai szolgáltatója számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel: Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Országos

Szeretsz úton lenni? Partnerünk kitűnő állapotú eszközparkja kényelmes munkakörülményeket biztosít leendő munkatársai számára. Tapasztalt és megbízható kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva