SZERVIZ ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a méréstechnika piacvezető vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére.

Csapatukat új

munkatárssal bővítenék.
A csapat az alábbi feladatok elvégzésében számít Rád:
  • Szervizajánlatok készítése
  • Megrendelések kezelése
  • Számlakészítés
  • Szerviztechnikusok koordinálása
  • Szoros együttműködés a szerviztechnikus és alkalmazástechnikai mérnökökkel
  • SAP/CRM rendszer napi szintű használata
Szeretnék ha rendelkeznél az alábbi kompetenciákkal:
  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat kereskedelem/logisztika/szerviz asszisztens munkakörben
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás - napi használat szóban és írásban!
  • MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Rugalmas, ügyfélorientált, multi tasking szemléletmód
Előny:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
Amit a munkádért cserébe kínálnak:
  • Piacképes alapbér
  • 13. havi bérezés
  • Napi 1000 Ft-os SZÉP kártya hozzájárulás az étkezéshez
  • Üzleti eredményességtől függő bónusz
  • Bejárástámogatás
  • Családias légkör
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Munkaidő:
  • H-P: 8:00-17:00 (Home office lehetőség heti váltásban)
Amennyiben megpályáznád a lehetőséget, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Magyarország meghatározó élelmiszeripari disztribútor cége bővíti budapesti irodáját. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva