ALKALMAZOTT MATEMATIKUS - ADATELEMZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég.
Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán.

Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszerben gyűjtött adatok, elsősorban folyamatmutatók, mérési eredmények rendszereinek ismerete
  • Összefüggések keresése mintázatok a gyűjtött adatok, mérési eredmények között
  • Kísérlettervezés - szervezzen, hajtson végre célorientált kísérletsorozatokat a kutatási és a termékfejlesztési projektek támogatására
  • Alternatív megoldási módszerek elemzése (változáskezelés, kockázatelemzés)
  • Szisztematikus kiértékelési módszerek kidolgozása - múltban gyűjtött eredményekből való új következtetések levonására (lessons learnt)
  • Kísérleti programok felállítása a termékek élettartamának meghatározására, majd eredmények összevetése a vevői visszacsatolások (reklamációk) alakulásával
  • Termékekkel és a technológiákkal kapcsolatos elméleti modellek kialakítása és azok validálásának támogatása
  • Havi összesítő kimutatások készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség- Matematikus, Fizikus
  • Legalább 2-4 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MiniTab szoftver használata
  • Statisztikai fogalmak és módszerek ismerete
  • Design of Experiments módszertan ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos személyiség
  • Összetett dolgok átlátásának és kezelésének képessége

Amit Partnerünk kínál:

  • Cafeteria juttatás
  • Lakhatási támogatás
  • Teljesítményprémium
  • 100% Bejárástámogatás

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!