BELFÖLDI FUVARSZERVEZŐ/DISZPÉCSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A világ vezető globális logisztikai szolgáltatója számára keresünk új munkatársat

pozícióba, azonnali kezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Fuvarszervezőként a feladataid az alábbiak lesznek:
  • Túrajáratok tervezése, annak keretében napi szállítási feladatok kiadása, szervezése, ellenőrzése
  • Szállítmányozással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása, megbízások rögzítése
  • Napi kapcsolattartás társosztályokkal, sofőrökkel, esetenként reklamációkezelés
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú szakmai végzettség VAGY minimum 2 éves fuvarszervező tapasztalat (Pályakezdő logisztikusok jelentkezését is várjuk!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Határozott fellépés, kiváló problémamegoldó készség és csapatszellem elengedhetetlen a munkához!
Előny, de nem feltétel:
  • Kifejezetten szállítmányozási és/vagy logisztikai végzettség
  • Gyűjtőszállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit megbízónk kínál:
  • Piacképes alapbér és mellé műszakpótlékok
  • SZÉP kártyán havi nettó 12.500 Ft juttatás
  • Munkába járás támogatása (15 Ft/km)
  • Év végi bónusz
  • Szakmai képzések és tréningek
  • Cégen belüli szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kiszámítható munkakörülmények, stabil háttér
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Munkaidő:
  • 3 műszakos munkarend keretében délelőtt 05:40-14:00, délután 13:40-22:00 és éjszaka 21:40-06:00 idősávokban zajlik a munka

Kattints a jelentkezés gombra, és küldd el az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében. Csapatukba keressük bővítés miatt az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízónk kizárólag a Spar áruházaknak élelmiszer szállítmányozásával foglalkozó vállalkozás, akik jelenleg csapatuk bővítéséhez keresnek új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Országos

Szeretsz úton lenni? Partnerünk kitűnő állapotú eszközparkja kényelmes munkakörülményeket biztosít leendő munkatársai számára. Tapasztalt és megbízható kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva