ASZTALOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk majdnem 20 éve alakult magyar cég, amely multik és reklámügynökségek számára készít reklámeszközöket és -bútorokat. Szolgáltatásbővítés miatt keressük új munkatársát

ASZTALOS

pozícióba, egy 7 fős csapatba. Tavaly felújított megmunkálógép állománnyal, vadiúj gyártóüzemben dolgozhatsz Megbízónknál biztonságos, modern és kényelmes körülmények között!

Különleges feladatok várnak nála:
  • Egyedi asztalosipari termékek gyártása és összeszerelése
  • Vegyesen kézi asztalosmunkák és gépkezelés (sorozatfúró, élzáró stb.)
Megbízónk elvárásai:
  • Asztalos végzettség és 1 éves szakmai tapasztalat VAGY csak több éves tapasztalat asztalosként
Amit Megbízónk kínál a munkádért cserébe:
  • Korrekt fizetés
  • Év végi bónusz
  • Külön karácsonyi jutalom
  • Rugalmas munkaidő: Megbízónk egy műszakban, hétköznapokon 8 órában számít a munkádra. A tiéd a döntés, hogy 6, 7 vagy 8 órakor kezded a munkát!
A munkavégzés helye:
  • Érd
Kattints a jelentkezés gombra, és küldd el az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Ügyfelünk 1988 óta működik Magyarországon, 1992. óta - az Európában piacvezető keréktárcsa - forgalmazó és gyártó csoport tagjaként. Hivatásuk a GUMIABRONCS, hiszen 6 saját telephelyen és 57 partner-szervizponton állnak profi szervizcsapattal a rendelkezésére. Jelenleg a III. kerületi szerviz telephelyükre új munkatársat keresnek, megszerezhető szakképesítéssel.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Országos

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft-nk azonnali belépéssel keres pályakezdő vagy tanulni vágyó tapasztalt kollégákat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Magyarország egyedülálló színvonalú villamossági áruháza azonnali munkakezdéssel keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 25 nap múlva