TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (NYUGAT MAGYARORSZÁG)

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Vas megye Zala megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

 Megbízónk több évtizedes múltra visszatekintő nagyvállalat, Európa számos országában megtalálhatóak.
Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

(Nyugat – Magyarország)
Pozícióhoz kapcsolódó feladataid:
  • Az adott terület éves üzleti terveinek elkészítése (forgalom, személyzet, expanzió)
  • Az üzletek fő mutatószámainak nyomon követése és folyamatos optimalizálása központi egységes irányelveknek megfelelően
  • A hozzád tartozó 8-10 kereskedelmi egység (120-140 fő) működésének koordinálása és eredményességének ellenőrzése
  • Saját csapatod kiválasztása, betanítása, irányítása és fejlesztése
  • Üzletnyitások, fejlesztések teljeskörű koordinálása, levezénylése
  • Piac- és konkurenciaelemzés
  • Projekt és folyamatfejlesztés
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves vezetői gyakorlat kereskedelmi területen (FMCG területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!)
  • Projektvezetésben szerzett gyakorlat és erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kimagasló problémamegoldó- és szervezőkészség, kiváló kommunikáció, cél- és eredményorientált személyiség
Amit Megbízónk kínál a munkádért cserébe:
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Munkavégzéshez eszközök: mobiltelefon, laptop
  • 4-6 hónapos, személyre szabott betanítási program
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • Stabil, nagyvállalati háttér, kiszámítható munkakörülmények
Preferált munkavégzési hely: Nyugat–Magyarország

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Az évek elteltével kreativitása egyre jobban kibontakozott és szenvedélye nem csak családjára, de az egész cukrász mesterségre nagy hatást gyakorolt. Generációk generációra emlegetik a mai napig is a nevét… hiszen ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy dolog jut eszébe… Pilisvörösvári üzemükbe keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva