FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól!
Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén.

Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz!

Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Szériagyártási folyamatok mérnöki támogatása, operatív problémák megoldása
  • Gépek és gyártósorok megosztott műszaki felügyelete
  • Eszköz- és folyamatfejlesztési projektek indítása, valamint részvétel ilyen projektekben
  • Gépbeállítási- és munkautasítások elkészítése és karbantartása
  • Új termék próbagyártásának szervezése és lebonyolítása
  • Rendszeres együttműködés a társosztályokkal és a külföldi gyárak kollégáival gyártási- és projektkérdésekkel kapcsolatosan
  • Gyártási dokumentációk és idők karbantartása SAP-ben és Word/Excel formátumban

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, diploma megléte (gépészmérnök, könnyűipari mérnök diploma)
  • Gyártó cégnél, preferáltan autóiparban szerzett mérnöki tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Angol (és/vagy német) nyelv ismerete társalgási szinten szóban és írásban
  • Kezdeményező személyiség, kiváló kommunikációs és szervező készség, continuous improvement gondolkodásmód

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Szép Kártya juttatás (havi és féléves juttatás)
  • Bejárás támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
  • Újításokra, ötletekre és javaslatokra nyitott vezetőség

Munkavégzés helye: Szügy

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében. A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: 1-3 év hasonló tapasztalattal rendelkező jelöltek mellett, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk elsősorban gáz- és olajipari technológiai megoldások tervezéséért, fejlesztésért és gyártásáért felelős multinacionális cég. Jelentős erőforrásokat fordít zöld energiát termelő fejlesztésekbe (biogáz előállításba és P2G technológiákba), amelyekkel a jövő zöld gáziparának vezető szereplőjévé válhat. Majdnem 30 éve van jelen a hazai piacon, javarészt egyedi termékeket fejleszt, gyárt és értékesít. Sales csapatukba keresünk új munkatársat bővülés céljából az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva