BIZTONSÁGTECHNIKAI SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal.

Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
Feladatok, amik a pozícióban várnak majd:
  • Komplett gyengeáramú rendszerek telepítése, beleértve a kamera-, beléptető-, tűzjelző-, riasztórendszerek telepítését és üzembe helyezését
  • Elektromos karbantartási munkák elvégzése
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség bármely területen a következők közül: műszerész, villanyszerelő, villamos berendezésszerelő, elektromos technikus
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
Előny, ha ezekkel rendelkezel:
  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerszerelő OKJ-s végzettség
  • Szakmai tapasztalat gyengeáramú kivitelezésben
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
Amit a cég kínál:
  • Piacképes fizetés
  • Egyénre szabott jutalmazás és bónusz teljesítmény függvényében
  • Cégesautó saját használatra is
  • Munkavégzéshez mobiltelefon
  • Rugalmas munkavégzés: a törzsidő hétköznapokon 8:00 és 16:30, a munkavégzés szükség szerinti
Munkavégzés helye: budapesti központtal országos munkavégzés

Kattints a jelentkezés gombra és küldd el az önéletrajzod!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Ügyfelünk Magyarország legdinamikusabban bővülő, legmodernebb rotációs nyomdája, ahol a nap 24 órájában kifogástalan minőségű nyomtatás történik. A vállalat missziója a megrendelői igények tökéletes teljesítése, mégis gyártási, technológiai oldalról a lehető leggazdaságosabb megoldást nyújtása a legmodernebb technológiák biztosításával. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Szakmunka | Csongrád megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 25 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az 5 alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Baranya megye

A KONTAKT-Elektro Kft. magyar tulajdonú, független vállalkozásként több évtizede tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein. Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére. Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseik teljesítésére, Pécs központi munkavégzéssel új munkatársat keresnek csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva