BIZTONSÁGTECHNIKAI SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal.

Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
Feladatok, amik a pozícióban várnak majd:
  • Komplett gyengeáramú rendszerek telepítése, beleértve a kamera-, beléptető-, tűzjelző-, riasztórendszerek telepítését és üzembe helyezését
  • Elektromos karbantartási munkák elvégzése
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség bármely területen a következők közül: műszerész, villanyszerelő, villamos berendezésszerelő, elektromos technikus
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
Előny, ha ezekkel rendelkezel:
  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerszerelő OKJ-s végzettség
  • Szakmai tapasztalat gyengeáramú kivitelezésben
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
Amit a cég kínál:
  • Piacképes fizetés
  • Egyénre szabott jutalmazás és bónusz teljesítmény függvényében
  • Cégesautó saját használatra is
  • Munkavégzéshez mobiltelefon
  • Rugalmas munkavégzés: a törzsidő hétköznapokon 8:00 és 16:30, a munkavégzés szükség szerinti
Munkavégzés helye: budapesti központtal országos munkavégzés

Kattints a jelentkezés gombra és küldd el az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szakmunka | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi. Dorogi üzemükbe karbantartó csapatuk új tagját keresik az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Halásztelki autóipari beszállító ügyfelünk részére keressük automatizált, robotizált gyártósoruk fejlesztésére és karbantartási feladatok ellátására ELEKTROMOS KARBANTARTÓ kollégáikat. (12 órás munkarend)

A hirdetés lejár 30 nap múlva