MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás.

Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

Műszaki előkészítőként a feladatai:
  • Folyamatban lévő épületgépészeti projektek támogatása és utókövetése: anyagszámítások, árajánlatok készítése, projektek ütemtervének előkészítése és nyomon követése, összefoglalók és havi költségelszámolások készítése,
  • Adminisztrációs és projektszervezési feladatok: kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal, hatékony együttműködés a project managerekkel, kollégákkal, dokumentációk naprakészen tartása,
  • Új projektekhez kapcsolódó költségvetések és mennyiségi számítások készítése, helyszíni felmérések készítése.
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum technikusi végzettség, preferáltan épületgépészeti vagy gépészeti területen,
  • Képesség a tervek műszaki olvasására,
  • Üzleti érzék és vezetői képesség.
Előnyök:
  • Főiskolai vagy egyetemi gépészeti végzettség (preferáltan épületgépészeti vagy energetikai területen),
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti területen ajánlatadásban, preferáltan kivitelezési vagy tervezési területen.
Amit Megbízónk ajánl:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Összetartó, professzionális csapat,
  • Hosszútávú karrier biztosítása, melyhez szakmai képzéseket biztosít,
  • Modern munkakörnyezet.
Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:00-16.30, pénteken 7:00-15:00 időintervallumban

Munkavégzés helye: Budapest, Észak-Pest (1-es villamos vonalán)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Hosszú távon szeretne elhelyezkedni egy biztos, folyamatosan fejlődő cégnél? Műszaki beállítottságú és szívesen dolgozna változatos feladatokon, rugalmas munkaidőben? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, Érd lakossága számára szabadidős-, és sportszolgáltatás nyújtásával kapcsolatos közszolgáltatási tevékenységgel, vagyonkezelési főtevékenységgel, illetve projekt lebonyolítói feladatokkal foglalkozik. Csatlakozzon bővülő csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk egy majdnem 150 éves tapasztalattal rendelkező svéd gyártó cég hazai leányvállalata. Kompresszorok, vákuum megoldások, légkezelő és összeszerelő rendszerek, építőipari gépek és kéziszerszámok fenntartható módon történő gyártásával foglalkozik. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Dolgozzon emberközpontú skandináv cégkultúrában!

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, akik hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva