ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás.
Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt.

A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most

munkatársat.

Feladatok:

  • Budapesti telephelyükön az értékesítő munkatárs- munkatársak támogatása,
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése,
  • Rendelés visszaigazolások, szállítói megrendelések kiküldése,
  • Áruk bevételezése- kiadása raktári rendszerből,
  • A termékismeret elsajátítását követően árajánlatok készítése, a cég által forgalmazott berendezések értékesítése,
  • Készpénzes bemutatótermi értékesítés -  pénz és pénztár kezelése,
  • A telephely mindennapi működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • A munkahely adminisztratív és környezeti rendjének és tisztaságának megteremtése és fenntartása.

Elvárások:

  • Min. érettségi bizonyítvány,
  • Min. 1-3 év tapasztalat értékesítés támogatóként VAGY adminisztratív munkakörben VAGY asszisztensi munkakörben - preferáltan műszaki területen VAGY biztosítási területen
  • MS Office programok ismerete (World, Excel),
  • A cégnél használt vállalatirányítási szoftver kezelésének elsajátítása,
  • Műszaki affinitás,
  • Képesség az önálló munkavégzésre,
  • Megnyerő, igényes és magabiztos megjelenés.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, turisztikai, műszaki területen),
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Integrált vállalatirányítási szoftver ismerete,
  • AutoCad tervező programok használatában szerzett gyakorlat,
  • Web programozás terén szerzett ismeretek.

Juttatások:

  • Kiszámítható, a feladatokkal arányos bérezés és cafeteria,
  • Éves bónusz / mozgóbér,
  • Céges üdülés, üdültetés,
  • Szakmai tréningek,
  • Dinamikus és jól összeszokott csapat.

Munkarend: hétfőtől - péntekig 8:00-17:00.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Szeretnél egy versenyképes céghez csatlakozni? Sikereiben osztozni? Nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznod? Ha szívesen megtanulnád az adatok számítógépes feldolgozásával kapcsolatos tevékenységet, jelentkezz Partnerünk csapatához! Legyél Te az új munkatársuk!

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Partnerünk folyamatosan fejlődő anyacége több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Csapatukba keresünk most egy megbízható, felelősségteljes kollégát.