PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy londoni székhelyű nemzetközi, piacvezető vállalat az elektronikai összeszerelési szolgáltatások területén. A cég a leggyorsabban bővülő berendezés- és fogyóeszköz-forgalmazó Közép- és Kelet-Európában.

Bővülő csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba.
A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Kontrolling feladatok: bejövő és kimenő számlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, kintlévőségkezelés
  • Részvétel pénzügyi és intrastat jelentések készítésében, felmerülő egyéb pénzügyi, asszisztensi, adminisztratív jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Minimum 1 éves pénzügyi/gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Rutin pénzügyi és intrastat jelentések elkészítésében
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (szakmai angol nyelvvizsga előny, de nem feltétel)

Előny:

  • Revolution Office Plusz program ismerete
  • ERP rendszer ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • BKK bérlet 100%-os megtérítése
  • Vidékről érkezőknek bejárás támogatása Budapest határáig
  • Kiszámítható munkarend: hétköznaponként 8:30 és 16:30 közötti munkavégzés
  • 5 fős támogató, nyitott gondolkodású szakértői csapat
  • Nemzetközi vállalati struktúra megismerése
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVIII. kerület, a Lőrinc-Center Bevásárlóközpont közelében

Kattintson és szakmai önéletrajzát csatolva jelentkezzen az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Our Partner is the second largest building materials company in the word, employing 89,000 people in 31 countries. The Business Service Centre opened in 2016 in Budapest, providing financial services in the North Danube cluster - is looking for a new colleague in the following position:

A hirdetés lejár 9 nap múlva