HR GENERALISTA (ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Fejér megye Pest megye Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének?
Szívesen lenne felelős egy zöldmezős gyár csapatának felállításáért?
Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót!

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára.
A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával.

Új, Dunavarsányban épülő zöldmezős gyáruk csapatába keresnek most tapasztalt

HR GENERALISTA

munkatársat.

Feladatok:

A vállalat új gyárának beindításában aktív HR támogatás, úgymint:

  • Biztosítani az új épülő gyár Humán erőforrás igényeit, a társgyárakkal együttműködve (toborzás kiválasztás, folyamatos up-to date kommunikáció az érintetteknek,
  • Aktív részvétel a képzési programok kidolgozásában és a megvalósításában,
  • Jelentések, státuszt riportok készítése,
  • Álláshirdetések készítése, menedzselése, HR arculat kialakítása,
  • Munkavállalói dokumentumok gyűjtése, aktualizálása, rendszerezése,
  • Munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés biztosítása,
  • A vállalat belső képzési tevékenységének koordinálása, működtetése,
  • HR szabályzatok, dokumentációk készítése, aktualizálása,
  • HR folyamatok működtetése, fejlesztése, változások előkészítése és megvalósítása.

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség,
  • Min. 3 év tapasztalat szellemi-fizikai toborzás-kiválasztásban,
  • Középfokú angol nyelvtudás - főként írásban,
  • MS Word/Excel felhasználói magabiztos használata,
  • Kiváló szervező, kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Részvétel egy egyedülálló project munkában,
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál,
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat,
  • A project végén az új gyár HR területének felelőse lehet!

Munkavégzés helye: Dunavarsány – az épülő gyár helyszíne, esetenként a csepeli telephely.

Munkaidő: Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Szereted a kihívásokat? Rendelkezel legalább 2-3 éves tapasztalattal IT Recruitment területen és az idegen nyelvektől sem riadsz vissza? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a TE pozíciód! Német szoftver- és hardverfejlesztő céghez keresünk bővülés céljából kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
HR, Munkaügy | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen lennél náluk az innovatív HR Team tagja, JELENTKEZZ! Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat. Ez a lehetőség olyan friss diplomásoknak szól, akik szeretnének belekóstolni egy recruiter pörgős, de kihívásokkal teli mindennapjaiba. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 43 nap múlva