VILLAMOS ÜZEMELTETŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk piacvezető IT stratégiai cég, mely 2018-ban alakult elsősorban vállalati célú informatikai szolgáltatások nyújtására, célkitűzésük a vállalatok digitalizációjának segítése az informatikai infrastruktúra területén.

Szolgáltatásaik az adatközpontok fizikai üzemeltetésétől az IT és telekommunikációs rendszerek installálásán és üzemeltetésén keresztül a felhő alapú technológiák felépítéséig és integrálásáig terjed. Az innováció, a technológiai kiválóság és a szakszerű menedzsment biztosítja, hogy megbízható partnerként bízzák rájuk adatközpontjaik, IT rendszereik üzemeltetését olyan vállalatok, mint a T-Systems vagy a 4iG és végfelhasználó partnerei.

Csatlakozzon most csapatukhoz

munkakörben!

Feladatok:

  • A villamos ellátórendszerek karbantartásának felügyelete,
  • Meghibásodások elhárítása (szükség esetén szakszerviz értesítése, munkavégzés ellenőrzése),
  • Ellenőrzési tevékenységek és azok dokumentálása monitoring rendszerek segítségével,
  • SLA paraméterek betartása,
  • Villamosipari megvalósíthatósági vizsgálatok készítése,
  • Munkák figyelemmel kísérése és adminisztrálása,
  • Előírt mérések elvégeztetése, dokumentálása,
  • Energiahatékonysági ötletek, javaslatok előkészítése, véleményezése,
  • Alvállalkozók munkájának optimalizálása és munkájuk feltételeinek biztosítása, figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • Min. erősáramú technikusi végzettség,
  • Min. 5 év tapasztalat erősáramú technikusként VAGY min. 3 év tapasztalat erősáramú villamosmérnökként.

Előnyök:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Középfeszültségű kapcsolási jogosultság,
  • Min. alapszintű angol nyelvismeret (főként írásos kommunikációhoz).

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés,
  • 13. havi jutalom + pótlékok,
  • Prémium kategóriás mobiltelefon és havi 100 GB szabadon felhasználható mobil adatforgalom,
  • Egyéb dolgozói kedvezmények (pl. csapatépítés, munkavállalói ajánló program, kedvező mobiltelefon előfizetés családtagok részére, banki kedvezménycsomag),
  • Vidékről bejáró kollégák számára 100%-os munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület.

Munkaidő: 12  órás műszakok -  rugalmas, előre kiszámítható munkarend 4 hetes ciklusokban.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Országos

Tapasztalt erősáramú villamosmérnök vagy, aki az évek során elmélyített szakmai tudását most szívesen kamatoztatná egy speciális és izgalmas területen itthon és a környező országokban is? Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely az erőművi és hajózási piacon tölt be meghatározó szerepet. A vállalat 70 országban, közel 200 helyszínen van jelen világszerte. Jó hírünk van, mert most a hazánkban folyamatosan bővülő nagyszerű szervizes csapatukba keresnek senior szakembert az alábbi pozícióba: SENIOR VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern üzemi környezetben lévő autóipari beszállító ügyfelünk számára keresünk a fröccsöntő szerszámok folyamatos karbantartására kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 23 nap múlva