ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy második generációs családi vállalkozás. Mint ilyen, különleges értékeket képviselnek: emberséget, felelősséget és szakmai alázatot.
Hosszú távon gondolkoznak, nem a negyedéves eredményekre koncentrálnak.
Nem külső forrásokból, hanem saját erőből növekszenek. Gazdaságilag teljesen függetlenek és ezt fenn is kívánják tartani.
Jelenleg bővítés céljából keresnek

munkatársat.

Feladatok:

  • Magyarországi projektek kivitelezési munkáinak előkészítése, irányítása,
  • Projekt dokumentáció átvétele, ellenőrzése,
  • Az alvállalkozókkal való közvetlen kommunikáció,
  • A beruházó műszaki ellenőrrel való kommunikáció,
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, koordinálása, az ütemterv betartása,
  • Alvállalkozók és anyagellátás koordinálása a helyszínen.
Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai Építőmérnöki VAGY Építészmérnöki végzettség,
  • Angol, vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Építésvezetői tapasztalat,
  • Szlovák nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság,
  • Flexibilitás,
  • Kommunikációs és koordinálási készség.

Juttatások:
  • Biztos háttérrel rendelkező, külföldi, tőkeerős cég,
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség.
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, heti 40 óra

Munkavégzés helye: Magyarország

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari minőségellenőrző innovációs intézménye. Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el. A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 2 nap múlva