SENIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik.
Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Könyvvizsgálói feladatok ellátása: aktív részvétel a havi könyvelési és zárási ciklushoz kapcsolódó összes feladat előkészítésében és végrehajtásában, könyvelő cég napi szintű támogatása, könyvelés ellenőrzése, tranzakciók pontos rögzítése és elemzése a vállalati irányelveknek megfelelően
  • Kimutatások készítése: éves adóbevallások és pénzügyi kimutatások előkészítése, könyvvizsgálatok, kormányzati szervektől, tulajdonosoktól származó ellenőrzési kérdések és feladatok koordinálása, belső menedzselése
  • Pénzügyi vezető támogatása ad hoc jellegű feladatok ellátásában, kommunikáció az érintett társosztályokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 éves teljeskörű könyvvizsgálói vagy vállalati pénzügyi tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Professzionális MS Excel ismeret, analitikai szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás az ad hoc feladatok ellátáshoz, csapatmunkára való képesség
Juttatások:
  • Versenyképes alapbérezés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület, a Budagyöngye Bevásárlóközponthoz közel
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!