DESKTOP RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Az Equilor Befektetési Zrt. budapesti székhelyére, desktop rendszergazda munkakörbe keres legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, kiváló kommunikációs készséggel és legalább alapszintű szakmai angol nyelvtudással rendelkező innovatív munkatársat, kihívásokkal teli szakmai feladatok ellátására.
Feladatok:
  • A felhasználók támogatása
  • Új felhasználók informatikai eszközeinek előkészítése, üzembe helyezése, kilépő felhasználók esetében ezek visszavétele, jogosultságok megszüntetése, dokumentálása
  • Napi problémák (szoftver és hardver) kezelése
  • Alkalmazások telepítése, frissítése, jogosultságbeállítás
  • Leltározás, a leltár naprakészen tartása
  • Informatikai eszközök hálózatba kötése, alapszintű hálózati problémák kezelése
  • Az informatikai rendszerrel, informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs és adminisztrátori feladatok ellátása, nyilvántartások naprakészen tartása
  • Ticketing rendszer használata, a feladatok dokumentálása
  • Informatikai szabályzat készítésében, Katasztrófa Terv, Üzletmenet folytonossági Terv aktualizálásában való részvétel
  • Javaslattétel az informatikai rendszer fejlesztésére
  • Informatikai üzemeltető partnerekkel történő kapcsolattartás
Elvárások:
  • Microsoft Windows 10 operációs rendszer adminisztrátori szintű ismerete
  • Microsoft Office 2013/2016/2019 alkalmazások adminisztrátori szintű ismerete
  • Informatikai tapasztalat (helpdesk, desktop)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje  önéletrajzát és motivációs levelét. Amennyiben lehetséges, akkor motivációs levelében jelöljön meg szakmai referenciát adó személyt is
  • A munkakör betöltéséhez a büntetlen előélet igazolása szükséges

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy IT Üzleti elemzővel (Office 365) szeretnék bővíteni csapatukat. Szükésges kulcs kompetenciák a pozíció betöltéséhez: Office 365, SharePoint, Power Automate, aktív angol nyelvtudás. Amennyiben a fent említett technológiákban rendelkezik 2-3 éves tapasztalattal és szakmai angol nyelvutása kommunikációképes, várjuk jelentkezését:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, amely fizetéstechnikai szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek globális szinten. Céljuk, hogy összekapcsolják a valós igényeket az intelligens digitális megoldásokkal, segítve ügyfeleiket a különböző iparágakban. Saját fejlesztésű banki tranzakciós megoldásuk segítségével hatékony és biztonságos cash flow-kat biztosítanak a nemzetközi és a hazai vállalatok számára. Most új kollégát keresünk bővülő csapatukba a következő pozícióba (A műszak 12/36 órarendben van - 12 óra munka / 36 óra szünet)

A hirdetés lejár 3 nap múlva