BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Fejlődő csapatuk egyik tapasztalattal rendelkező tagját keressük

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Helyi és külföldi beszállítók minőségi szintjének és szállítási teljesítményének felügyelete,
  • Minőségbiztosítási folyamatok irányítása (pl.: pótalkatrészek elemeinek gyártása, részleges vagy teljes javítások),
  • Kelet-európai minőségi követelmények és elvárások meghatározása,
  • GATE 1 belső vállalati ellenőrcsoport mentorálása: feladatok, képzési lehetőségek megállapítása, irányukba kompetencia – és munkaállomás ellenőrzések lebonyolítása,
  • Beszállítói lánc minőségszempontú teljesítménymenedzsmentje a helyi elvárások, célkitűzések és szállított termékek hozamának figyelembevételével,
  • Beszállítói audit ütemterv elkészítése,
  • Beszállítói osztályozó rendszer fejlesztése, ha szükséges javító tervek eszközölése,
  • Kezdeti/időszakos beszállítói ellenőrzések végrehajtása a minőségbiztosítási rendszer követelményeinek megfelelően,
  • CASL adatbázis és szállítóspecifikus minőségi eljárások karbantartása,
  • Árajánlatkérések, megbízatások és új üzleti lehetőségek kezdeményezése,
  • Szállítók kiválasztása beható minősítési folyamatokon keresztül,
  • Első minta és kapacitásellenőrzés kivitelezése,
  • Üzleti mérőszámokkal eredmények elemzése (Pl.: a szállító hozama, terepi költség, terepi hibák aránya, szállító minőség iránti elkötelezettsége, korrekciós és megelőző alrendszer),
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszerzési, gyártási és mérnöki csapatokkal,
  • NPI szabvány betartásával képesség és kapacitásnövekedés biztosítása a szerződésben előírt határidő, hozam és költségek teljesítése végett.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség,
  • Legalább 1-3 év  beszállítói minőségbiztosítási tapasztalat nemzetközi gyártócégnél,
  • Folyékony angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Általános repülési jogszabályok (FAA / EASA 145. rész) és minőségbiztosítási rendszerek (ISO9001 / AS9100) ismerete,
  • Méréstudományi ismeretek, valamint tervrajzok, specifikációk, és gyártási folyamatok tervezésében, értékelésében és értelmezésében szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • RCCA hibaelemzési technika, Six Sigma módszer és az emberi tényezők szerepének ismerete,
  • Elismert Vezető auditori vagy Minőségirányítási belső auditori tanúsítvány megléte,
  • Szükség esetén hajlandóság az országon belüli és külföldi utazásokra,
  • Erős interperszonális és vezetői képességek,
  • Erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil, hosszú távú lehetőség,
  • Változatos, valódi mérnöki szaktudást igénylő feladatok,
  • Karrierlehetőség.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, reggel 8 órától (rugalmas)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra (angol nyelvű) szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!