JUNIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Fejlődő csapatuk egyik JUNIOR tapasztalattal rendelkező tagját keressük

JUNIOR KÖNYVELŐ

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Senior könyvelők munkájának támogatása,
  • Ellátási lánchoz és készletezéshez kapcsolódó könyvelések elvégzése (készletgazdálkodás),
  • Készletek könyvelésének koordinálása a könyvelői csapatban,
  • Számlavariációk kidolgozása és ismertetése,
  • Számlaegyeztetések és számviteli naplóbejegyzések előkészítése és ellenőrzése,
  • Együttműködés az auditorokkal a folyamatfejlesztések és számlaegyeztetések ellenőrzése során,
  • Összetett pénzügyi adatok elemzése és bemutatása,
  • Időszakos mérlegelemzések készítése,
  • Veszteségkezelés és elszámolás,
  • Egyéb kontrolling feladatok

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség közgazdasági VAGY pénzügyi szakirányon,
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat BIG4 vállalatnál audit területen,
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • ERP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Előnyök:

  • Helyi számviteli eljárások és az US GAAP számviteli szabályok ismerete,
  • Nemzetközi, külföldi vállalatok közötti könyvelésben tapasztalat
  • Összetett pénzügyi elemzések elemzésében szerzett tapasztalat.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra (angol nyelvű) szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik? Szeretne segíteni közép és nagyvállalatok könyvelési feladatainak ellátásában? Partnerünk teljes körű könyvelési feladatok időbeni és jogszabályoknak megfelelő ellátásával foglalkozik. Közreműködik adóbevallások és beszámolók elkészítésében, havi és éves zárási feladatok ellátásában Most új munkatársat keres bővülő csapatukba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Dolgozz modern környezetben, egy sportos, vidám csapat tagjaként Partnerünknél! Regisztrációval rendelkező, tapasztalt kollégát keresünk az ország vezető lakóingatlan fejlesztőjéhez az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva