TERMELÉS TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Most fejlődő csapatuk új tagját keressük

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Termelési tervek elkészítése és naprakészen tartása
  • A termékek áramlásának koordinálása, egyes esetekben sürgetése a javítási folyamatban
  • Vevőszolgálattól, esetleg közvetlenül a vevőtől érkező igények beillesztése a napi-heti tervekbe, valamint hatékony és folyamatos kommunikáció a vevői megrendelések állapotáról a vevőszolgálat felé
  • Kiszállítás tervezése, jelzése a raktár-, ügyfélszolgálat felé, SAP rendszerben való megjelölés
  • A termelés tervekkel és mérőszámokkal való összhangjának biztosítása
  • Felelősség a kötelező oktatások elvégzéséért, és a vállalati környezet- egészség és munkavédelmi előírások betartásáért
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó feladatok elvégzése
  • Részvétel és együttműködés a támogató funkciókkal a kivizsgálásokban és a folyamat javításokban

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló szervezési-, tervezési és priorizálási képesség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Rugalmasság, határozott fellépés, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • Magas szintú számítógépes ismeretek (SAP, Windows, MS Office)

Előny:

  • Gazdasági, műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tapasztalat alkatrész-javítási területen
  • Több éves tervezési / raktárkészlet-ellenőrzési tapasztalat

Munkavégzés helye: Veresegyház

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Amennyiben szeretnél egy innovatív, valóban sikeres csapat tagja lenni és a cég kiemelkedő értékeit képviseni, ne habozz, JELENTKEZZ! Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva