ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk nemzetközi hátterű pénzügyi szektorban 1999 óta működő, online kereskedelemmel foglalkozó cég.
Saját szektorukon belül piacvezetők.
Keresünk részükre tapasztalt vagy pályakezdő új kollégát az alábbi nyitott pozícióba:

Feladatok:
  • Adatok karbantartása, adatbázisok kezelése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Ügyfél azonosítások kezelése, videó-azonosítások
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás telefonon, személyesen és elektronikus levelezésben
  • Társosztályok munkájának támogatása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelv napi használata írásban, szóban (külföldi munkatársakkal)
  • Microsoft Office alkalmazások, különösen Excel felhasználó szintű ismerete
  • Analitikai képességek
  • Magabiztosság és kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Dinamikus, talpraesett személyiség
Előnyt jelent:
  • Customer service-ben szerzett tapasztalat
Amit biztosítunk:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés + bónuszok)
  • Bejárási támogatás
  • Átfogó képzési rendszer
  • Napi 8 órás munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VII. kerület
  • Tömegközlekedéssel elérhető az alábbi járatokkal: Blaha Lujza téri metrómegálló. 7, 7E, 8E, 133E, 4-es 6-os villamos

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba, ahova pályakezdők jelentkezését is várják:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Budapest

Szeretnéd egy vidám csapat tagjaként játékkal tölteni a napjaidat úgy, hogy még fizetést is kapsz érte? Megbízónk az interaktív családi élményközpontként működő KockaPark, amely a világhírű LEGO® építőjátékok elképesztő felhozatalát bocsátja az alkotókedvű kicsik és nagyok rendelkezésére. Szolgáltatásuk közt szerepel a játszóházi kitelepülés, születésnapi gyerekzsúr és élvezetes csapatépítő tréningek szervezése, amelyek lebonyolításához keresnek új munkatársat. Lelkes, kreatív és jó szervezőkészségű jelentkezőket keresünk (a Vekop.8.3.2 Ifjúsági Garancia Program keretein belül) az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Partnerünk a szellemi tulajdon védelmének területén több mint 70 éves tapasztalattal rendelkező és a piacon tartósan vezető pozícióval rendelkező magyar tulajdonú középvállalat. Tanácsadó csapatuk bővítése miatt keresünk számukra felsőfokú végzettséggel rendelkező, a szellemi tulajdon védelme iránt érdeklődő munkatársat SZELLEMI TULAJDON VÉDELMI ELEMZŐ munkakörbe. Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 19 nap múlva