BERUHÁZÁS ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK - KÖLTSÉG MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat,

BERUHÁZÁS ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK - KÖLTSÉG MENEDZSER (INGATLANFEJLESZTÉS, ÉPÍTŐIPAR)
munkakörbe.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:

Ingatlan fejlesztési építési beruházási projektek (irodák, kereskedelmi, és ipari beruházások) megvalósítása során végzett:
  • költség menedzsment
  • a projekt megvalósításában résztvevő cégek kiválasztásának, a tenderezésnek teljeskörű koordinációja tanácsadás a megbízó részére
  • a projekt megvalósítása során a költség vonatkozású projekt folyamatok koordinációja, követése
  • riportok készítése, követése, elemzések
Elvárások:
  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • 1-3 év építőiparban szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás (munkavégzés során napi használat)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Amit a cég kínál:
  • Izgalmas, szakmai kihívást jelentő projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes és dinamikus munkacsapat
  • Pozitív, ösztönző légkörű munkavégzés
  • Versenyképes bérezés
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Hibrid munkavégzés, részleges home-office
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület
Jelentkezéséhez kérjük, küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Veszprém megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részese lenni Magyarország értékeinek megőrzésében? Szeretné Magyarország egyik legszebb épületének a renoválását megvalósítani? Akkor olvasson tovább, mert ezt a lehetőséget Önnek találták ki. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését.