INDIREKT BESZERZŐ (MARKETING TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Megbízónk több országban jelenlévő, hazai piacon meghatározó szerepet betöltő kereskedelmi nagyvállalat.

Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

INDIREKT BESZERZŐ

(MARKETING TERÜLET)

Indirekt beszerzőként a feladatai a következők lesznek:
  • Marketing területre irányuló indirekt beszerzési folyamatok koordinálása, rendelkezésre álló budget szoros felügyelete
  • Beszállítói kapcsolatok fejlesztése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Marketing projektekben részvétel, kiemelten B2B kommunikációs kampányok aktív támogatása és a cég saját márkás termékkínálatának bővítése
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal és a cég teljes partnerhálózatával
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Indirekt beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet, széleskörű marketing szakmai ismeretek és projektmenedzsmenti készségek
  • Határozott kommunikáció, hatékony tárgyalási készség
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiszámítható, stabil céges háttér
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület
  • Tömegközlekedéssel és autóval is kiválóan megközelíthető helyszínen

Kattintson az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldje el szakmai önéletrajzát!