MIKROBIOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: EHS, Környezetvédelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Eurofins KVI-PLUSZ Környezetvédelmi Vizsgáló Iroda Kft. a világ legnagyobb laboratóriumi hálózatának tagjaként, független és akkreditált vizsgálólaboratóriumot és kalibrálólaboratóriumot üzemeltet.

Budapesti, csepeli laboratóriumuk bővítése miatt, mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése, dokumentálása, koordinálása céljából keresünk számukra

munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • Környezeti minták (vizek, komposzt, szennyíziszap, levegő, felületi, fertőtlenítőszerek) mikrobiológiai vizsgálata szabványok szerint
  • Laboratóriumi információs rendszer használata
  • Vizsgálati dokumentációk elkészítése
  • Laboratórium akkreditációjával kapcsolatos szakmai és dokumentációs feladatok elvégzése
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú, releváns végzettség (pl. biológus)
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat tenyésztéses mikrobiológiai vizsgálatokban
  • Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és együttműködő készség
Előny:
  • MSc. végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Juttatások, ajánlat:

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Béren kívüli juttatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Szívesen lennél egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagja, ahol te is részese lehetsz a jelenlegi pandémiás helyzet megoldásának? Mindezekért cserébe egy inspiráló, stabil helyen kamatoztatnád a tudásodat? Partnerünk több, mint 12 éves hazai és 30 évre visszanyúló nemzetközi tapasztalattal rendelkező bioanalitikai és diagnosztikai tesztek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat. A cég növekedése miatt keresnek új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Az cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég Laboratóriuma új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba. A cég által gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál, gyógyíthatatlan betegségek kezeléséhez használják fel. Ha számít Neked, hogy a munkád, eredményeid fontosak legyenek mások számára, csatlakozz a csapatukhoz!

A hirdetés lejár 22 nap múlva