PRECÍZIÓS MEZŐGAZDASÁGI SZAKMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk, a Eurofins Minerág Kft. az állattenyésztés, a növénytermesztés, környezetvédelem és az élelmiszer-biztonsági területén működő, széles körű mérnöki tevékenységet végző vállalat.

Szekszárdi székhelyükre keresnek teljes munkaidőre, határozatlan idejű munkaszerződéssel

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Részvétel a térinformatikai adatok gyűjtésében, feldolgozásában, kezelésében
  • Talaj menedzsment zónák lehatárolása (talajszkenner, NDVI)
  • Talajmintavétel
  • Tápanyag kijuttatási terv készítése
  • Tanácsadás a gazdák, partnerek részére
  •  A kapcsolódó jogszabályváltozások figyelése
  • Precíziós mezőgazdasági technológiák alkalmazása
  • Támogatás, részvétel a gazdálkodás precíziós mezőgazdasági technológiákkal való tervezésében
Elvárások:
  • Agrár/mezőgazdasági szakmérnök BSc végzettség
  • Társalgási vagy középfokú angol nyelvtudás
  • Jó stressztűrő képesség és jó szervező készség
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!
Előny:
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat (saját vállalkozás, korábbi projektek)

Juttatások, ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Változatos munkakör és kihívást jelentő feladatok
Munkavégzés helye:
  • Szekszárd

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.