TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több országban jelenlévő, hazai piacon meghatározó szerepet betöltő kereskedelmi nagyvállalat.

Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

(PEST MEGYE)

Feladataid:
  • A területhez tartozó üzletek működésének és kereskedelmi folyamatainak irányítása
  • Csapat felépítése, képzése és motiválása, körülbelül 100-140 kolléga vezetése
  • A forgalom, valamint a munkaerő felelősségteljes tervezése
  • Mutatószámok tervezésében, nyomon követésében és ellenőrzésében való aktív részvétel
  • Projekt és folyamatfejlesztés
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi tanulmányok (gazdasági vagy kereskedelmi szakirány előny)
  • Legalább 3-5 éves releváns kereskedelmi tapasztalat
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikáció, jó kapcsolatépítési készség
  • Magabiztos, cél- és eredményorientált személyiség
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Marketing területen szerzett tapasztalatot előnyként értékeljük
Amit Partnerünk kínál:
  • A munkakörben az átlagos bruttó fizetés: 1.050.000 Ft
  • Céges autót biztosítunk (korlátlan magánhasználattal)
  • Több hónapos betanítási program
  • Stabil, több országban működő nagyvállalat
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát  a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik kiváló minőségű forgalmazott termékeikkel a piac meghatározó szereplői? Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Ügyfelünk teljes körű és professzonális munkásszállás szolgáltatást kínál B2B ügyfeleik számára. 5 fős sales csapatukba keresünk most új kollégát az új piaci kapcsolatok kiépítésére, hunter sales tevékenységek képviseletére az alábbi pozícióba: SENIOR ÜZLETKÖTŐ (B2B SZEGMENS)

A hirdetés lejár 1 nap múlva