ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Halásztelki autóipari beszállító ügyfelünk részére keressük automatizált, robotizált gyártósoruk fejlesztésére és karbantartási feladatok ellátására

kollégáikat.

(12 órás munkarend)
Főbb feladatok:
  • A gépek folyamatos rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • A gép, berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése
  • A működésben felmerülő problémák megoldása és analizálása
  • Együttműködés a karbantartó csapattal
Elvárások:
  • Középfokú erősáramú berendezés szerelő vagy hasonló releváns elektromos végzettség (elektrolakatos, ipari elektronikai ismeretek)
  • 2-3 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyök:
  • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
  • Fröccsöntő gépek ismerete
Juttatások:
  • Piacképes bér
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás
  • Éves bónusz

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek
Munkavégzés ideje:
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk közel 25 éve alakult családi vállalkozás, mely mára Magyarország meghatározó piaci szereplőjévé vált. Fő tevékenységi körük a hűtéstechnika villamos kivitelezése, ezen belül is elsősorban vezérlő és szabályozó szekrények gyártása. Később a hűtéstechnika mellett a technológiai vezérlő és áramelosztó berendezések készítésével és villamos kivitelezéssel bővítették vállalkozásukat, illetve a lakossági szférában is elkezdtek tevékenykedni. Dinamikusan fejlődő szakmai csapatuk keres új kollégát.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Szakmunka | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi. Dorogi üzemükbe karbantartó csapatuk új tagját keresik az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 31 nap múlva