RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Középfok szóban és írásban

 Rendelkezel 1-2 éves tapasztalattal recepciós vagy irodai asszisztens munkakörben?

Folyékonyan beszélsz angolul?

Szeretnél egy piacvezető és stabil hátterű cégnél, nívós irodai környezetben dolgozni?

Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válaszod, ez a TE lehetőséged!

Partnerünk a világ egyik vezető építőipari vállalata, mely közel 4000 telephelyén több, mint 90 000 embert foglalkoztat. Jelenleg a világ 31 országában az építőipari alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára.

Budapesti csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS.

Feladatok:

  • Érkező vendégek fogadása és tájékoztatása,
  • Beérkező hívások kezelése,
  • Dokumentum-kezelés (iktatás, szkennelés, postázás),
  • Irodavezető és munkatársak adminisztratív támogatása,
  • Irodaszer/Vendéglátással kapcsolatos eszközök beszerzése (SAP rendelés-előkészítés),
  • Általános, FrontDesk munkakörbe tartozó egyéb feladatok ellátása (futárszolgálat, taxi, utazásszervezés, stb).

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • 1-2 éves tapasztalat irodai/szállodai recepciósként, vagy irodai asszisztensként,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office alkalmazások (elsősorban Word, Excel) magabiztos használata,
  • Proaktív szemlélet, jó problémamegoldó képesség,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs és kooperációs képesség.

Előnyök:

  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Juttatások

  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál,
  • Versenyképes alapbér,
  • Kimagasló cafeteria csomag, éves bónusz, 13. havi fizetés,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Modern irodai környezet.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület - közvetlenül metrómegállónál.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8:00 - 16:30 - HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Dolgozz modern környezetben Magyarország vezető lakóingatlan-fejlesztőjénél! Leendő RECEPCIÓS munkatársukat keressük, aki Partnerünk igényes látogatói és ügyfélköre előtt hitelesen tudja képviselni a céget.

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Tudta, hogy a RECEPCIÓ a lelke minden cégnek? Tudta, hogy egy jó IRODAI ASSZISZTENS nélkül egy cég sem működik jól? Ha szeretne hazánk egyik legnagyobb ingatlanfejlesztő cégénél az ügyfelek és a magasan képzett munkatársak munkáját támogatni! Ha szeretné az angol nyelvet napi szinten használni! Ha NAGYON IGÉNYES irodai környezetben érzi jól magát, pályázza meg ezt a pozíciót! Multinacionális partnerünk számára keresünk OFFICE ASSISTANT pozícióba új munkatársat. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten a 13. kerületben található. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Vendéglátás, Idegenforgalom | Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk a több mint 25 éve működő, minőségi szállást biztosító Paprika Hotel üzemeltetője, aki számára keresünk új munkatársat bővülő csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva