JUNIOR RECRUITER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Nem specializálódtunk, vállalatunk fizikai munkaerő toborzástól elkezdve, felsővezető keresésekig szinte minden területen vállal megbízásokat. Ügyfélportfóliónk hasonlóképp színes és országos szintre terjed ki. Ha ez még nem lenne elég sokrétű, adunk karrier-tanácsadást, saját toborzó szoftvert fejlesztünk és online szakmai tréningeket is szervezünk. Saját csapatunk folyamatos bővítése miatt keresünk most

pozícióba új kollégát.

 Ha van már egy kis tapasztalatod munkaerő kölcsönző, vagy közvetítő cégnél, rendelkezel minimum egy diplomával és még angolul is beszélsz, lehetőségünk most Neked szól!
Nézzük mit tud nyújtani számodra cégünk:

  • Erős szakmai támogatás - csapatvezető kollégáink már több, mint 10 éve űzik a szakmát és tudásukat nem restek átadni
  • Megbecsülés, mind emberi, mind anyagi oldalon – alapfizetésed mellé saját teljesítményedet bónusszal jutalmazzuk, mert nem vesszük készpénznek a kemény munkát és szakmai elhivatottságot
  • Rugalmas munkavégzés – a home office nálunk nem szitokszó, ez hosszútávon sem változik járványhelyzet ide-oda mi biztosítjuk számodra a work-life balance fenntartásának lehetőségét
  • Barátságos, nyitott társaság egy családias vállalatnál – ez nem csak reklámszöveg, szakmánkból adódóan nálunk alap az emberközpontú gondolkodás és az empátia
  • Buda zöldövezetében elhelyezkedő irodaépület, mely nagyon könnyen megközelíthető Budapest szinte bármely részéből
  • Persze van ingyen kávé, tea és rendszeres gyümölcsnapok, csapatépítő programok, de ezt mi már nem tekintjük extrának
Mi az, amit cserébe elvárunk Tőled?

  • Minimum 1 év munkaerő-közvetítő/kölcsönző cégnél szerzett, recruiter vagy researcher tapasztalat
  • Felsőfokú végzettséget, diploma meglétét – mérnökökkel, informatikusokkal és vezető beosztásban dolgozó munkavállalókkal kell majd szakmai interjúkat készítened, tudnod kell majd beszélni több szakma nyelvén is
  • Angol nyelvtudást minimum magabiztos középfokon szóban és írásban. Ügyfélkörünk egy része multinacionális cégekből áll, így ez elengedhetetlen lesz a mindennapi munkád során.
  • Kitartást és eredményorientáltságot – ez a munkakör nem aktatologatásból áll és önmagában az sem lesz elegendő, hogy szeretsz emberekkel kommunikálni. Ennél szakmailag komolyabb ambícióra lesz ide szükséged. Persze fontos az empátia és a jó kommunikáció is, de ezt tekintsük az alapnak.
Konkrét feladataid lesznek:

  • Ügyfeleinkkel egyeztetés a meghirdetésre kerülő pozíció részleteiről
  • Álláshirdetések szövegének megírása, posztolása különböző portálokra
  • Álláskereső adatbázisokban pozícióinkra megfelelő jelöltek felkutatása
  • Állásértesítő hírlevelek megfogalmazása, álláskeresőknek tájékoztatók küldése
  • Önéletrajzok szűrése, megfelelő pályázók továbbítása ügyfeleink számára
  • Ha az alapokkal megvagyunk, toborzási projektjeink teljeskörű menedzsmentjével fogunk megbízni, mely további szakmai feladatok megismerésével jár majd:
  • Pályázók interjúztatása személyes, vagy telefonos formában (jelenleg videóinterjú lebonyolítása)
  • Jelöltek ügyfél felé továbbítása, önéletrajzzal, részletes riporttal
  • Kiválasztási folyamat további menedzselése, ügyfelekkel szoros kapcsolattartás, míg sikeresen be nem töltötted a rád bízott pozíciót
Ha hirdetésünk úgy érzed neked szólt, várjuk jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajzod elküldésével.

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Békés megye

Partnerünk számára keresünk munkatársat Szarvasra, melynek során izgalmas, változatos és kihívásokkal teli feladatok várnak majd. A pozíció megnevezése:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
HR, Munkaügy | Győr

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára. Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni győri telephelyükön, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A Beck & Partners Kft. egy magyar munkaerő-közvetítő cég. Több, mint 15 éve támogatjuk a magyar piacon partnereinket toborzási feladataik ellátásában. Folyamatosan bővülő, immáron 40 fős csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 62 nap múlva