BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Vasútvill. Kft. vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság.
Az alábbi munkakörbe keres új kollégát:

BESZERZŐ
Főbb feladatok:
  • Beszerzési vezető munkájának támogatása szakmai szempontok alapján
  • Beszerzési folyamatok működtetése
  • Igények felmérése, rendszerezése a szervezeti egységek információi alapján
  • Ajánlatkérések elkészítése, nyomon követése, ártükrök összeállítása, jóváhagyatása
  • Szerződéskötések előkészítése, és kapcsolattartás a szállítókkal, szerződések kezelése
  • Dokumentumkezelési szabályzat betartása és betartatása a beszerzési szervezeten belül
  • Kapcsolattartás a műszaki kollégákkal
  • Ütemtervi módosulások kezelése a beszerzési folyamat során, szerződések kezelése
  • Reklamációk kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:
  • Műszaki és/vagy gazdasági közép vagy felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Beszerzési tapasztalat minimum 1 év
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, problémamegoldó képesség
  • Precizitás és felelősségérzet, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • B kat. jogosítvány
  • Műszaki (vasúti és/vagy építőipari anyagok ismerete) és jogi (szerződésekre vonatkozó) tapasztalat
  • Vasúti felsővezetéki anyagok ismerete

Amit kínálunk:
  • Nagy szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégáktól tanulhatsz
  • Önálló munkavégzésre adunk lehetőséget
  • Részese lehet vállalatunk bővülésének, fejlődésének
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A cég portfóliójával piaci vezető szereplő a napelemes kis erőművek piacán. Csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat az alábbi pozícióba:

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás. Termékkínálatukban megtalálhatóak öntapadók, nyomdafestékek, hő- és fényvédő, autócsomagoló és belsőépítészeti fóliák. XIX. kerületi telephelyükre keressük az új kollégát IRODAI ASSZISZTENS(ANGOL NYELVTUDÁSSAL) munkakörbe. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 12 nap múlva