JUNIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.

Több mint 140 országban 80 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 650 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát.

Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Bejövő számlák szkennelése, iktatása, kontírozása
  • Szállítói törzsadatok karbantartása
  • Bank könyvelése
  • Dolgozói költségelszámolások adminisztrációja
  • Irodaszer rendelés
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínál a cég:

  • Versenyképes fizetés és SZÉP kártya juttatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Hetente gyümölcsnap az irodában

Munkavégzés helyeBudapest, 12. kerület.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, MAGYAR és ANGOL nyelvű önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik? Szeretne segíteni közép és nagyvállalatok könyvelési feladatainak ellátásában? Partnerünk teljes körű könyvelési feladatok időbeni és jogszabályoknak megfelelő ellátásával foglalkozik. Közreműködik adóbevallások és beszámolók elkészítésében, havi és éves zárási feladatok ellátásában Most új munkatársat keres bővülő csapatukba.

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Dolgozz modern környezetben, egy sportos, vidám csapat tagjaként Partnerünknél! Regisztrációval rendelkező, tapasztalt kollégát keresünk az ország vezető lakóingatlan fejlesztőjéhez az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva