E-COMMERCE MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Francia Középfok szóban és írásban vagy Spanyol Középfok szóban és írásban vagy Francia Kommunikációs/Társalgási szint vagy Spanyol Kommunikációs/Társalgási szint

Érdekel az e-commerce világa?
 Szívesen kamatoztatnád kereskedelem/marketing irányú érdeklődésed, tapasztalatod egy munkavállaló-központú, nemzetközi cégnél?
Legalább középfokú szinten beszéled a francia VAGY a spanyol nyelvet?

Akkor ez a TE lehetőséged!

Ügyfelünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézetű cég, céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Csatlakozz hozzájuk

pozícióba!

Feladatok:

  • Termékleírások, content adott nyelvre fordítása,
  • Termékek listázása,
  • Online piacterek (Amazon, Carrefour, Conforama, Leroy Merlin) és saját webáruház kezelése, eladásnövelést célzó kampányok levezetése,
  • Online Marketing (Social Media, Google),
  • Viszonteladói program fejlesztése,
  • Megrendeléssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség és min. 1-2 éves tapasztalat kereskedelem/marketing területen VAGY felsőfokú végzettség kereskedelmi/gazdasági területen - ezesetben pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Min. középfokú/társalgási szintű francia VAGY spanyol nyelvtudás (főként írásban - fordításokhoz),
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Autodidaktív, motivált munkavégzés.

Előnyök:

  • Felsőfokú/tárgyalási szintű francia VAGY spanyol nyelvtudás.

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, éves bónusz,
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Nyelvtanulás, továbbképzés támogatása.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület.

Munkaidő: Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL a JELENTKEZÉS gombra kattintva!