REGIONAL FINANCIAL ANALYST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szeretne egy nagy REAL ESTATE cégcsoport

REGIONÁLIS PÉNZÜGYI ELEMZŐ

szakembere lenni?
Itt a lehetősége, hogy megvalósítsa álmát!

Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága folyamatos bővülés miatt új kollégát keres.

Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót!

Amit megbízónkról tudni lehet:

A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.
Követelmények:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség közgazdasági vagy pénzügyi szakirányon,
  • Legalább 4 - 6 év AUDIT tapasztalat könyvvizsgáló cégnél,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete, amely a munkavégzéshez szükséges,
  • MS Office ismeretek, melyen belül az EXCEL kimagasló tudása szükséges.
Feladatok:

  • Pénzügyi elemzés, modellezés és előrejelzések készítése,
  • Cash Flow készítése és nyomon követése,
  • A cégcsoport Treasury funkciójának támogatása,
  • Budget VS Tények összehasonlítása és ellenőrzése,
  • A csoport teljesítményének nyomon követése és elemzése,
  • A pénzügyi teljesítmény javítása érdekében javaslatok megfogalmazása a Management felé,
  • Kapcsolattartás a csoport Pénzügyi Igazgatójával és Controllereivel.
Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Nemzetközi, stabil céges háttér,
  • Kiváló minőségű munkahely az „A” osztályú irodaházban,
  • Valódi szakmai kihívások.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 8:30 órától - 17:30 óráig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Van már legalább egy év tapasztalatod pénzügyi területen? Dolgozz Magyarország piacvezető lakóingatlan-fejlesztőjénél! Az alábbi pozícióba keressük Partnerünk új, részmunkaidőben dolgozó kollégáját, aki jól érzi majd magát a cég sportos és összetartó közösségében:

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 34 nap múlva